استاندار مازندران : آموزه های حماسه حسینی ضامن اقتدار و استقلال کشور استبه گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، ربیع فلاح در حاشیه مراسم دسته روی عزاداران حسینی شهر گتاب در گلزار شهدای این شهر افزود : درس بزرگ نهضت حسینی حفظ ارزشها و آرمانهای الهی است.
وی ترویج آموزه های حماسی عاشورا و نهضت حسینی را یک ضرورت دانست و گفت : سید و سالارشهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح جامعه بپا خواستند و تداوم راه امام حسین علیه السلام و یاران وفادارش در سایه تحقق مرام و سیره آن امام همام است.
استاندار مازندران انقلاب اسلامی ایران را حاصل و نتیجه فرهنگ عاشورایی و حماسه حسینی دانست و گفت : آموزه : مردم ولایتمدار و علوی مازندران مانند همیشه با برپایی پرشکوه مجالس عزای حسین و دسته روی و سینه زنی ارادت خود را به خاندان ولایت و امامت اثبات نمودند .
فلاح تصریح نمود : مردم عزیز ما در محرم امسال بار دیگر شور حسینی و آمادگی خود را برای دفاع از ارزشهای والای عاشورا متجلی ساختند .
استاندار مازندران گفت : ارادت و عشق مردم ولایتمدار مازندران به خاندان عصمت و طهارت بی نظیر است و به همین دلیل است که از استان مازندران به عنوان دیار علویان یاد می کنند .
خبرنگار : زهره کرمی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7330/1654انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *