حوادث رانندگی در خلخال کاهش یافتبه گزارش ایرنا ، سرهنگ محمد نوازی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه خلخال بدون اشاره به آماری در این زمینه افزود: انتظار پلیس از مردم رعایت مقررات و احترام به قانون است و در این خصوص مردم خلخال به خوبی عمل کرده و موجبات کاهش تصادفات رانندگی را در این شهرستان به میزان قابل توجهی فراهم کرده اند.
وی بیان کرد: در حال حاضر تنها موردی که موجب اعتراض مردم نیز می شود عدم رعایت قوانین از سوی برخی از موتور سیکلت سواران است و ضمن هشدار به موتورسواران خاطی به آنها توصیه می شود از کلاه ایمنی استفاده کرده و وسیله نقلیه خود را بیمه کنند.
وی از افزایش نیروی انسانی ،تجهیز ناوگان موتوری و تجهیز کلانتری های خلخال در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم شهرستان در سال جاری خبر داد.
فرمانده انتظامی خلخال اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی ، این شهرستان در سال 95 جز برترین شهرستان های استان اردبیل در مبارزه با مواد مخدر ، مبارزه با قاچاق کالا و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم بود و امسال نیز تاکنون تلاش شده تا با ارائه خدمات شایسته به مردم این جایگاه تکرار شود.
به گزارش ایرنا ، بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با استقرار بهداری سیار توسط این نیرو در مقابل مصلای خلخال اقدام به اندازه گیری رایگان فشار خون نمازگزاران شد.
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016/7119انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *