فرماندار یزد، افزایش تعامل شهرداری با فرمانداری را خواستار شدبه گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز دوشنبه در دیدار با شهردار یزد افزود: مسئولان باید فرصت خدمت به مردم را قدر دانسته و در این فرصت محدود در مسیر ارائه خدمات بهتر تلاش کنند، زیرا مردم خواهان برآورده شدن انتظارات و رفع مسائل و مشکلات شهر هستند.
وی با تاکید بر برگزاری جلسات هماهنگی میان فرمانداری و شهرداری برای رفع مشکلات شهری ادامه داد: چالش های شهر یزد تا حدود مشخص است در قالب جلسات هیأت انطباق با تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهر با قوانین و مقررات از مشکلات بیشتر می توان پیشگیری کرد.
شهردار یزد نیز در این جلسه با استقبال از پیشنهاد فرماندار یزد در زمینه برگزاری جلسات هماهنگی برای رفع مشکلات گفت: برخی از موضوعات شهر یزد در صورت تداوم در سال های آینده به چالش تبدیل می شود که ضروری است، جلسات ریشه یابی و بررسی راهکارهای علمی برای رفع آنها در سطح شهرستان و استان برگزار شود.
مهدی جمالی نژاد در خصوص مشارکت مردم و سرمایه گذاران در پیشبرد اهداف مدیریت شهری نیز اظهار کرد: در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور پروژه های عمرانی توسط سرمایه گذاران اجرا می شود که امیدواریم در شهر یزد نیز با اصلاح فرآیندها، شاهد حضور تأثیرگذارتر مردم و سرمایه گذاران در مدیریت شهری باشیم.
وی از آمادگی مجموعه شهرداری یزد برای تعامل با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه فرمانداری خبرداد و اظهار کرد: در سایه تعامل می توان سریعتر به اهداف تعیین شده رسید.
شهرستان یزد بیش از ششصد هزار نفر جمعیت دارد.
7537/ 6014/ خبرنگار: مسعود میرجلیلی** انتشار: کاظم شاملوانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *