وظایف پلیس با مشارکت بخش های مختلف انجام شدنی استبه گزارش ایرنا، سردار کاظم مجتبایی عصر دوشنبه در همایش «پلیس، امنیت، اصناف» در مجتمع اداری اصناف قم بر ضرورت مشارکت همگانی در راستای تحقق اهداف و برنامه های نیروی انتظامی تاکید کرد و افزود: همراهی اصناف با پلیس بدون تردید با ارزش ترین سرمایه است.
وی با بیان این که تخصص ها و کارکردها در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی با یکدیگر متفاوت است، اظهار داشت: ورود افراد غیرمتخصص در هر حوزه ای، سبب ناآرامی و بهم ریختگی می شود، از این رو همه اجزای یک جامعه باید در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف تلاش کنند.
وی با بیان این که اگر اصناف در کنار نیروی انتظامی قرار بگیرند، به طور قطع منجربه اقتصاد پویا و امنیت فضای کسب و کار می شود، خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی استان قم، تعامل و مشارکت خود را با بخش ها و حوزه های مختلف ارتقاء و افزایش داده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم نیز در این همایش با بیان این که اشتغال و سرمایه گذاری نیازمند وجود امنیت گسترده در جامعه است، تصریح کرد: امروز با توجه به امنیت پایدار در کشورمان که مرهون جانفشانی های نیروی انتظامی است، شاهد افزایش سرمایه گذاری ها در کشور هستیم.
احمد ذاکری با اشاره به تلاش ها و اقدام های مطلوب نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا، گفت: معضل اعتیاد و مواد مخدر، به سرمایه ارزشمند نیروی انسانی در کشور ضربه می زند و نیروی انتظامی با جدیت به دنبال مبارزه با این معضل خانمانسوز است.
وی در پایان بر ضرورت تعامل و همدلی اصناف و نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: امروز یکی از فرصت های بی نظیر اقتصادی، موضوع کسب و کار اینترنتی است که با وجود تمایل نداشتن برخی به استفاده از این فضا، باید به خوبی از آن استفاده کنیم.
همایش «پلیس، امنیت، اصناف» عصر دوشنبه با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان اجرایی، فعالان اقتصادی و نیروهای انتظامی در سالن همایش مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد.
8146 / 1175 خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور ** انتشار: رضا علیمحمدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *