چهار میلیارد ریال کلاهبرداری از زعفران کاران تربت حیدریهبه گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ‘قادر کریمی’ افزود: در پی دریافت گزارشی از شعبه بانکی در شهر تربت حیدریه مبنی بر ارائه چک جعلی توسط یکی از مشتریان بانک، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع آغاز شد.
وی بیان کرد: کارآگاهان مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی تربت حیدریه با بررسی های علمی به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد چک های جعلی برای خرید زعفران در چند مورد استفاده شده و گزارش کلاهبرداری های مشابه دیگر از سوی شرکتهای خصوصی در تربت حیدریه و شهرستان های همجوار نیز صورت گرفته است.
وی اظهار کرد: تحقیقات بعدی کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با پیگیری سرنخ های موجود به اطلاعاتی رسید که منجر به شناسایی و دستگیری عامل این کلاهبرداری های حرفه ای شد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: متهم با معرفی خود به عنوان وابسته سازمان های دولتی، پس از جلب اعتماد کشاورزان در روستاهای شهرستان تربت حیدریه با صدور چک های جعلی اقدام به خرید چهار میلیارد ریال زعفران کرده است.
وی اظهار کرد: این متهم 27 ساله در تحقیقات پرونده تاکنون به 15 فقره کلاهبرداری اعتراف کرده و تحقیقات از او برای کشف دیگر اقدام های مجرمانه اش ادامه دارد.
5132/7489
خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *