کشف 189 کیلوگرم هروئین در محور زاهدان – کرمانبه گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دادگستری استان کرمان، سید علی متولی در تشریح جزئیات این خبر افزود: بامداد امروز طی یکسری اقدامات اطلاعاتی و پس از مشکوک شدن ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نرماشیر به یک دستگاه تریلر کشنده در محور مواصلاتی زاهدان – کرمان با مجوز قضایی خودروی مذکور متوقف می شود.
این مقام قضایی عنوان کرد: پس از بازرسی خودرو، مشخص شد قاچاقچیان به طرز ماهرانه ای با بسته بندی به جاسازی این محموله مواد مخدر در کف قسمت بار تریلر اقدام کرده اند.
متولی گفت: تحقیقات اولیه از متهم حکایت از آن دارد که این محموله سنگین مواد مخدر از استان سیستان و بلوچستان و به مقصد تهران بارگیری شده بود که با هوشیاری ماموران پلیس و اقدام به موقع دستگاه قضایی موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.
وی اعلام کرد: متهم دستگیر شده (ی.گ) اهل تبریز است و پرونده به منظور ادامه رسیدگی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بم ارسال شده است.
استان کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی و همجواری با استان های هم مرز با کشورهای افغانستان و پاکستان محل ترانزیت موادمخدر به سایر استان های کشور است.
خبرنگار: نجمه حسنی* انتشار دهنده:نوری
3029/1042انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *