مدیریت شهری تنها به ساختن پل و بهسازی معابر خلاصه نمی شودعلی‌محمد احمدی روز جمعه در نشست با شورای اسلامی و شهرداری یاسوج با اشاره به اینکه مدیریت شهری به تنهایی کافی نیست ،اظهار داشت: شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم برای برطرف کردن انها باید به طورجدی پیگیری شود.
وی بر رفع مشکلات مردم در حوزه های مختلف از سوی شورا و شهرداری تاکید کرد.
احمدی برنامه‌ محوری را در مدیریت شهری یک ضرورت دانست و گفت: با حرف زدن و برگزاری جلسه ، توسعه شهر یاسوج امکان پذیر نیست.
وی بیان کرد: شهردار یاسوج با تعامل مسئولان استان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی می‌تواند اعتبارات خوبی برای توسعه شهر یاسوج جذب کند.
احمدی با اشاره به اینکه شهر یاسوج مرکز استان قابلیت خوبی برای توسعه گردشگری دارد، افزود: تدوین طرح جامع گردشگری این شهر باید به جد پیگیری شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی ترافیک، دستفروشان، زیباسازی شهر، المان سازی، توسعه فضای سبز، توسعه فرهنگ شهرنشینی، اصلاح معابر عمومی و حمایت از شرکتهای دانش بنیان را از اولویت کاری شورا و شهرداری دانست.
احمدی اظهار کرد: بسیاری از مشکلات موجود در حوزه مدیریت شهری ریشه فرهنگی دارد که نیاز به برنامه ریزی و فرهنگ سازی دارد.
وی از شورای اسلامی و شهرداری یاسوج خواست روحیه نشاط و امید به مردم را با اجرای برنامه های فرهنگی در دستور کارقرار دهند.
احمدی افزود: در حوزه اعتبارات ،شهرداری یاسوج به عنوان مرکز استان بصورت ویژه حمایت خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر یاسوج، اظهار کرد: بهره برداری از طرحهای پل سوم و پل چهارم بشار نیازمند همکاری شبانه روزی شهرداری و شورای اسلامی است.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: الحاق روستاهای حاشیه شهر یاسوج از سرابتاوه تا پلیس راه یاسوج، اصفهان به این شهر مهم‌ترین مطالبه عمومی مردم این مناطق است.
غلام‌محمد زارعی افزود: تدوین نقشه راه توسعه و پیشرفت شهر یاسوج باید در اولویت مدیریت شهری نیز قرار گیرد.
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد بیش از 1130 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرنگار: حسین خدمتی ** انتشار دهنده:مسعود علیزاده
7531/1662انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *