رئیس سازمان پدافند غیرعامل:اصلی ترین تخاصم ما با آمریکا جنگ اقتصادی استبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار غلامرضا جلالی روز دوشنبه در نشست خبری خود ضمن تشریح برنامه های هفته پدافند غیرعامل در کشور اظهار کرد: طرح دفاع اقتصادی هم اینک در دستور کار سازمان پدافند غیر عامل قرار دارد و در این عرصه باید به اقتصاد مقاومتی رجوع کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران افزود: برنامه جدید آمریکا این است که طیفی از «تهدید مرکب» را در ارتباط با ایران به کار بگیرد پس باید در برابر این برنامه رویکرد جدی پیش بینی شود.
وی با اشاره به تهدیدهای سایبری آمریکا علیه ایران هم گفت: اخیرا ترامپ از اقدامات سایبری مقابله‌ای سخن گفت، پیش‌بینی می کنیم در این حوزه با تهدید مواجه هستیم، در مقطع کنونی این یک ضرورت است و باید اقدامات مصون سازی پیش‌بینی شود. نباید بگذاریم که به ما حمله شود و بعد به فکر بیفتیم. چرا که در حوزه زیرساخت‌ها مورد حمله قرار خواهیم گرفت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به بخشی از سخنان و مواضع رئیس جمهور آمریکا علیه ایران نیز گفت:یکی از برنامه‌های ترامپ، ایجاد دوقطبی «امنیت-اقتصاد» در جامعه ایران، با حمله به سپاه به عنوان نماد امنیت ملّی ما است که در این خصوص سه میلیون کاربر فضای مجازی به شکل دیپلماسی عمومی واکنش نشان داده و پاسخ رئیس‌جمهور آمریکا را داده اند.
ادامه دارد..
اجتمام**9136 ** 1569
خبرنگار: فرزانه جلالیان ** انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *