راز قتل جوان فاروجی پس از 7 سال فاش شدبه گزارش ایرنا، سردار علیرضا مظاهری گفت: در مهرماه سال 89 یک قتل در یکی از روستاهای شهرستان فاروج اتفاق افتاده بود یک جوان 18 ساله به طور فجیعی به قتل رسیده بود .
وی افزود: قاتل که پس از انجام قتل و سوزاندن جسد مقتول از صحنه متواری شده بود بعد از هفت سال شناسایی و دستگیر شد.
وی اظهار کرد: در بررسی اولیه ماموران یک خانم 16 ساله که اولین و تنهاترین مظنون این ماجرا بود دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.
سردار مظاهری رفت: مظنون 16 ساله تاکنون در بازداشت بود و این قتل توسط این شخص برای ماموران انتظامی و دستگاه قضائی مبهم بود که یک خانم 16 ساله بتواند به تنهایی مقتول رابه قتل برساند و سپس سوزانده باشد در هاله‌ای از ابهام بود تا اینکه پرونده ازطریق دستگاه قضایی استان به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با بررسی پرونده در این مدت و اظهارات مظنون موفق شدند پی به راز این قتل مشکوک ببرند.
وی افزود: ماموران موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و فنی وپلیسی خود، قاتل اصلی که برادر مظنون به قتل بود را شناسایی و دستگیر کنند.
سردار مظاهری خاطرنشان کرد: قاتل 25 ساله که در ابتدا منکر هرگونه قتلی بود پس از بازجویی های انجام شده لب به اعتراف گشود وبه بزه انتسابی خود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: قاتل پس از بازجویی های انجام شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی ? @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
7185 / 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *