3 هزار و 900 اصله نهال در مدارس منطقه 19 تهران غرس شدمهرداد زنگنه فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نهال های کاشته شده از گونه های اقاقیا، صنوبر، کاج و افرا، درختچه، گل وگیاه است و به منظور طراوت بخشی و ایجاد فضای بصری زیبا درمحوطه آموزشی و اطراف این مدارس کاشته شده است.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر کاشت این تعداد از نهال، فضای سبز داخل محوطه مراکز آموزشی نرجس درانتهای خیابان میثاق، دبیرستان شهید تهرانی مقدم در خیابان ورزش، مدرسه عدالت درخیابان طالقانی، مدرسه شهید اناری در محله رسالت نیزترمیم و مرمت شده اند.
وی در خصوص ایمن سازی بوستان های مجاور مراکز آموزشی بیان داشت: نقاط آسیب زای بوستان های 22 بهمن بلوار میلاد، مطهری محله عبدل آباد، بوستان باران محله دولتخواه و بوستان گلریزدر بلوار ولایت، شناسایی و در دو مرحله رفع نواقص صورت گرفته است.
زنگنه فردر ادامه به اقداماتی چون بازپیرایی رفیوژ، رمپ، لوپ، لچکی و ترمیم بوستان ها اشاره کرد و اظهار داشت: بوستان شهرداری دربلوار میلاد، میدان ماهان، بوستان نرگس و گلریز ترمیم، مرمت و رفع نواقص شده اند.
وی یادآورشد: حاشیه بوستان 22 بهمن و انتهای خیابان ورزش در ناحیه یک و 2 ، 200 اصله درخت، در بوستان شادی و شهرک گلریز بلوار ولایت در ناحیه سه و چهار 140 اصله درخت و صالح آباد غربی کوچه مالمیر ناحیه پنج نیز70 اصله درخت طی 2 مرحله زمانی هرس و خشکه زنی شده اند.
3218 ** 6003
خبرنگار: امیر جعفری – انتشار: روح اله صائبانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *