بیش از 80 درصد مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت اصفهان پرداخت شدبه گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان روز شنبه به نقل از دکتر ‘ حسین بانک ‘ افزود: مطالبات داروخانه های خصوصی تا اردیبهشت 96، پزشکان و بیمارستان های دولتی و خصوصی تا دی و بهمن 95پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه این مطالبات در راستای رسالت خطیر سازمان بیمه سلامت در توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه سلامت، پیگیری های مدیرعامل این سازمان و حمایت های مجلس شورای اسلامی پرداخت شده است، ابراز امیدواری کرد: با پیگیری های مجدانه سازمان بیمه سلامت و حمایت های سازمان برنامه و بودجه و مجلس شورای اسلامی، اعتبار لازم برای پرداخت سایر مطالبات مربوط به ماههای اخیر موسسه ها و مراکز تشخیصی درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت تامین و به این موسسه ها نیز پرداخت شود.
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان با بیان اینکه مطالبات تیم سلامت و پزشکان خانواده نیز بصورت علی الحساب در 6 ماهه اول سال 96 پرداخت شده است، گفت: تلاش سازمان بیمه سلامت، تامین منابع مالی ارائه دهندگان خدمات سلامت می باشد تا مردم در بخش درمان مشکل نداشته باشند.
حدود یک میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت استان اصفهان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان هزینه مراجعه این بیمه شدگان به موسسه های تشخیصی درمانی طرف قرارداد در سال گذشته (95 ) را 740 میلیارد تومان اعلام کرد.
2093 ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *