دستگیری 2 مبلغ گروه های شیطان پرستی در خیابان پیروزی تهرانبه گزارش خبرنگار ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت؛ سرهنگ دوم اسماعیل افشاری رئیس کلانتری 110 شهدا با بیان این مطلب گفت: شب گذشته مامورین کلانتری حین گشت زنی درخیابان پیروزی متوجه حرکات مشکوک 2 جوان 22 ساله باچهره های متفاوت شدند که در حال ترسیم اشکال و علائم شیطان پرستی برروی دیوار بودند.
وی افزود: آن ها سریعا دستگیر شده و در تحقیقات اعلام کردند از طریق شبکه های اجتماعی جذب گروه شیطان‌پرستی شده اند و طی فراخوانی که در آن گروه ها شده بود اقدام به این کار کردند.
سرهنگ افشاری ادامه داد: دربازدید بدنی آنان خالکوبی واشکال شیطان پرستی مشاهده شد. بر روی لباس یکی از آنان نیز این نوشته درج شده بود: من اعتقادی به بشر ندارم.
رئیس کلانتری شهدا گفت: لازم است افراد و خانواده های محترم هنگام خرید لباس به علائم و نوشته های درج شده توجه داشته باشند که به زبان لاتین است.
وی گفت: تحقیقات در خصوص محل توزیع چنین پوشاکی ادامه دارد و موضوع تبلیغات این گروه ها در شبکه های مجازی نیز توسط پلیس فتا پایتخت دست بررسی است که جزییات آن از سوی آن پلیس اعلام می گردد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تنظیم کننده: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243/1539انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *